Další poskytované služby

lékař se srdcem na dlaniNejsme záchrannou zdravotní službou, jak by se na prvý pohled mohlo zdát a proto nejsme zákonem určeni k převozu pacientů v ohrožení života, ale zajišťujeme služby k převozu pacientů z ordinace do nemocnice, z nemocnice do nemocnice apod.

Ke všem našim pacientům a klientům přistupujeme individuálně, s citlivým přístupem a s pochopením pro jejich současný zdravotní stav, který pro ně není určitě jednoduchý.

Při hromadném postižení zdraví spolupracujeme se Záchrannou službou Plzeňského kraje, kdy vypomáháme u zásahů, kde převažují zvláště dopravní nehody, při kterých jsou očekávány větší počty zraněných. Při zásahu je samozřejmě rozhodují činnost zdravotnické záchranné služby, ale od nás se očekává připravenost zajistit návaznost ošetření převozem do nemocničního zařízení.

V rámci našich povinností o převoz pacientů spolupracujeme s ordinacemi obvodních lékařů a ambulancemi specialistů. Našich služeb využívají i dětské domovy v Plzeňském kraji a přilehlých okresech sousedního kraje. Objednat si nás můžete i na různá sportovní nebo kulturní vystoupení, kde v případě potřeby zajistíme první pomoc nebo převoz do nejbližšího zdravotnického zařízení.

 

Přeprava rodiček do porodnice

Nastávající maminky, které potřebují odvézt k porodu, vozíme buď do porodnice do Plzně nebo Rakovníka. Tuto naléhavou službu poskytujeme rovněž po denně po celých 24 hodin. Pro převoz k porodu rodička nepotřebuje žádné doporučení ani příkaz ke zdravotnímu transportu. Stačí jen zavolat na náš dispečink a nastávající maminku odvezeme. Potřebujeme jen znát jméno, přesnou adresu, kde rodičku vyzvedneme, o kolikátý porod jde a transport bude okamžitě zorganizován. V sanitním voze bude kvalifikovaný doprovod, který vás doprovodí až k porodnímu sálu. Sanitní vozy máme vybaveny tak, aby mohl být převoz do porodnice proveden hladce, rychle, bezpečně a spolehlivě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *