Kontakty

Dopravní zdravotnická služba Josef Kouba

Pastuchovice 56

Dispečink Žihle 199

Telefon  Nonstop  +420 373 396 052,  +420 603 275 667

E-mail : dzs.koubajosef@email.cz

IČO       73730068

DIČ       CZ8507212164

 

Kde nás najdete

V případě, že by jste nás potřebovali navštívit osobně a projednat s námi náležitosti ohledně převozu někoho blízkého do zdravotnického zařízení, najdete nás na adrese Pastuchovice 56 u Žihle.

Ze směru od Blatna, Malměřic a Velečína pojedete po silnici III. třídy směr Pastuchovice, projedete Velečínem kolem budovy Obecního úřadu, přejedete železniční trať a přijíždíte do Pastuchovic, v první budově po levé straně najdete naši Zdravotnickou dopravní službu.

Ze směru od Chyše pojedete po silnici II. třídy č. 226, odbočíte vpravo na Ždárek a pokračujete po silnici III. třídy, míjíte autobusovou zastávku Lubenec Vítkovice, rozcestí a pokračujete směr Kračín, projedete obcí Tis u Blatna, v Blatně na křižovatce ve tvaru T odbočíte vpravo, na první křižovatce vlevo, projíždíte kolem železniční tratě, projedete obcí Velečín, přes železniční trať a přijíždíte do obce Pastuchovice, naši firmu najdete v první budově po levé straně.

Od Mladotic pojedete přes Chrašťovice, Odlezly směr Žihle, míjíte autobusovou zastávku Žihle, Přehořov rozcestí, přejedete železniční trať, přijedete k hlavní silnici, zde odbočíte doleva, za čerpací stanicí Euro Oil odbočíte vpravo, míjíte Obecní úřad Žihle, po pravé straně kostel a pokračujete stále rovně. Projíždíte obcí Pohvizdy, přijedete do Pastuchovic, za pravotočivou zatáčkou je po levé straně budova Obecního úřadu a autobusová zastávka, pokračujete rovně a na konci obce po pravé straně poslední budova je naše firma a jste na místě.

Z Velké Chmelištné, Drahouše pojedete po silnici III. třídy, přijedete na křižovatku silnice č. 27 Plzeňská, přejedete přes železniční trať, míjíte autobusovou zastávku Jesenice, železniční stanice, projíždíte kolem budovy Městského úřadu Jesenice, na křižovatce u budovy Základní školy odbočíte vlevo a jste na ulici Krtská, jedete stále rovně přes obci Krty, přejedete železniční trať, přijíždíte do Blatna, na prvním křižovatce odbočíte vlevo, pokračujete stále rovně, projedete Velečínem kolem budovy Obecního úřadu, přejedete železniční trať a přijíždíte do Pastuchovic, zaparkujete na kraji obce u první budovy po levé straně a jste v cíle.

Předem děkujeme za vaši návštěvu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *